czwartek, sierpnia 26, 2021

Sukienka maxi & kamizelka

Moja propozycja zestawu na weekend? Obowiązkowo musi znaleźć się tam marynarka! Ale, że lato wcale się na nas nie obraziło, na to letnie pocieszenie,  polecam marynarkę bez rękawów.

Czy długo nam będzie dane zakładać typowo letnie połączenia? Szczerze? Nie zwracam na to uwagi. Zakładam po prostu to co lubię,  adekwatnie do aury za oknem oczywiście. A że fanką lata nigdy nie byłam, nie będzie mi szkoda wrócić do swetrów i długich rękawów. 

Póki co dbam o to by moja (rosnąca) kolekcja kamizelek nie wisiała za dużo w szafie a lato to właśnie ich czas bo nie potrzebują dodatkowych docieplaczy.

Kamizelka i sukienka to nowy dla mnie duet ale najprościej rzecz ujmując to kolejny "mój typ" jak się szybko okazało więc na pewno zobaczycie to połączenie tu jeszcze nie raz. 

Myślę już o jesiennych zestawach ze swetrową maxi i oversizową kamizelką. Mam nadzieję,  że uda mi się go uchwycić również tu na blog.

Póki co bardzo bardzo letnia wersja bo kompletnie bez rękawów ale myślę,  że nadchodzące tygodnie jeszcze pozwolą nam na powtórzenie tej stylizacji. 

kamizelka - PULL&BEAR 
sukienka - Lidl
torebka - H&M 
sandały - New Look 


Copyright © 2017 Other Than Pink