czwartek, kwietnia 08, 2021

Mini domowe inspiracje czyli małe dodatki duży efekt

Wiosna to powiew 'świeżości'... A może raczej 'wymówka' na 'nowe'. Może Was zaskoczę, ale to nie te 'ubraniowe' nowości cieszą mnie najbardziej ale te do domu!

Niedawno wspominałam Wam, że coś tam trochę 'dłubiemy' w domu, poprawiamy, zmieniamy. Ale niedużym kosztem, żeby za dużo nie inwestować w dom, który zaraz ma trafić w nowe ręce.

Przed nami jeszcze kilka drobnych robótek, które mam nadzieję i Wam pokazać w efekcie końcowym ;-)

Ale dziś jeszcze nieco o tych mniejszych zmianach, a raczej dodatkach. Troszkę zakręciłam się na punkcie plakatów i skusiłam się na kolejne. Jak poprzednio, z pomocą przyszła strona POSTERSTORE.PL . 

Jeśli chcecie zobaczyć moją pierwszą kolekcję zapraszam Was na poprzedni post TUTAJ

Plakaty trochę wędrowały po domu, bo przez chwilę nie mogłam się zdecydować jaki mają mieć układ finalnie. Ale w końcu parę zawisło w salonie i sypialni. 

Tym razem pojawiło się kilka również w dużej łazience i kuchni. 
Do salonu dołączył jeszcze jeden ogromny obraz w kolorystyce poprzednich.

Te przepiękne obrazy z zieloną kolorystyką trafią do sypialni, która przechodzi małą metamorfozę. Wybrałam je z myślą o mężu, kóry uwielbia góry i będzie mógł 'podziwiać' je przed zaśnięciem czy tuż po przebudzeniu.

Czasem trudno się zdecydować na jakiś 'zestaw' plakatów nie widząc tego jeszcze na ścianie więc tu również przychodzi nam z pomocą Poster Store. Co wtorek na ich stronie możecie znaleźć nowe inspiracje temtyczne czy kolorystyczne do domu.

A jeśli coś Wam wpadnie w oko to na hasło OTP35 możecie zrobić zakupy z 35% zniżką a kod jest ważny do 8 maja do północy (wyłączając plakaty z kategorii Selection).

Przygotowałam również dla Was kilka pomysłów do różnych pomieszczeń więc mam nadzieję Was zainspirować :-)
Copyright © 2017 Other Than Pink