poniedziałek, grudnia 14, 2020

Mała zmiana czyli nowości do domu

Poszukiwania nowego domu to długotrwały proces i bardzo trudny. Są osoby podejmujące decyzje pod wpływem emocji i nieraz okazuje się to szczęśliwym trafem. Ja do życia podchodzę ostrożnie i bardzo dużo analizuję...

Podobnie jak moja Druga Połówka... albo głównie ja przez moją Połówkę ;-)

Dom, w którym mieszkamy to był pierwszy dom jaki oglądaliśmy 11 lat temu i jak się okazało po oglądaniu kilku innych to do niego wróciliśmy z myślą zakupu. 

Po tak długim czasie potrzebujemy jednak czegoś większego więc zdecydowaliśmy się na sprzedaż i zaczęła się nasza przygoda na nowo... Po bardzo wyboistej drodze....

I choć światełka w tunelu jeszcze nie widać, to powoli w głowie tworzy się wizja wnętrz... Nawet za dużo tych pomysłów i będzie musiał nam je może ktoś uporządkować...

Ale nadmiar tych kłebiących się myśli spowodował również, że nakreslając nasze oczekiwania na nowe, trochę też nie mogąc się tego doczekać, w naszym obecnym domu troszkę odnowiliśmy to i owo.

Na ogół były to niedrogie zmiany choć często robiły ogromną różnicę w efekcie końcowym. Ważną rolę odgrywały przede wszystkim dodatki. Już zmiana koloru poduszek w salonie czy przykrycia na łóżku zupełnie potrafi odmienić wnętrze.

Również galerie ścienne prosiły się o odświeżenie ale trochę zagubiłam się w tym temacie... Bo wybrać kilka plakatów z setek, które wpadły w oko to nie lada orzech do zgryzienia...

Aż w końcu trafiłam na stronę POSTERSTORE.PL

I absolutnie przepadłam!

Przepiękne plakaty inspirowane są skandynawskim, minimalistycznym stylem na każde gusta i do każdego stylu wnętrz, a obrazy te potrafią stworzyć absolutnie spektakularną metamorfozę!

Co mnie przekonało? Przede wszystkim bardzo korzystna cena a jak się potem okazało również i szybka dostawa, co było miłą niespodzianką. 

Przynam, że byłam mega podekscytowana otwierając paczkę! 

Postawiłam na różną kolorystykę do różnych pomieszczeń w naszym domu. Potrzebowałam przede wszystkim obrazów do salonu, tym razem beże i zieleń ale wszystkie wokół natury.

Czasem trudno wyobrazić nam sobie czy plakaty, które trafiły do naszego koszyka będą ze sobą dobrze tworzyć galerię więc tu z pomocą przychodzą nam inspiracje na stronie POSTERSTORE.PL bo pamiętajcie, że to nie tylko sklep ale i strona z inspiracjami wnętrzarskimi.

A jeśli szukacie czegoś dla siebie lub na prezent to mam dla Was kod rabatowy do użycia online: OTHERTHANPINK35, z którym możecie zrobić zakupy z 35% zniżką :)

Copyright © 2017 Other Than Pink