niedziela, października 27, 2019

Krata, mini, mięta i kowbojki czyli lekki jesienny zestaw

Jestem ciekawa jak długo jeszcze będę mogła cieszyć się marynarkowymi zestawami.
Zwykle jesień jest w Anglii całkiem przyjemna. I trwa tak naprawdę do nowego roku z małymi chłodniejszymi epizodami. Ale czy i w tym roku też tak będzie? 

Póki co korzystam ile mogę, troszkę może na zapas? ;-) 

Marynarka z golfem i krótka spódnica na tą cieplejszą odsłonę jesieni to bardzo trafiony zestaw. Do mojej miętowej kolekcji dołączyła mini z imitacji skóry. Śmiało mogę powiedzieć, że po tego typu materiał sięgamy częściej w tych chłodniejszych sezonach a ja akurat z nim bardzo się lubię całorocznie. 

Spodnie i spódnice zdecydowanie wygrywają w mojej szafie ale ostatnio pojawiła się i koszula. To swojego rodzaju "wybryk" ale czemu nie? Z klasyczną resztą zestawu też będzie bardzo dobrze wyglądać. Nie bójmy się ciekawych elementów garderoby! 

Ubrania z imitacji skóry najczęściej pojawią się w czerni. Podobnie jest i u mnie - ostatnio pokazywałam Wam zestaw z karmelowym płaszczem TUTAJ. Tym razem jednak sięgnęłam po miętę. Reszta zestawu też w podobnej tonacji. Lekkie kolory i nie za wysokie buty choć przez ich krój ładnie wydłużają sylwetkę. Tak, kowbojki to był bardzo trafiony zakup :) 

marynarka - Next
golf - Zara
spódnica - New Look
buty - Raid
torebka - ReservedCopyright © 2017 Other Than Pink