niedziela, maja 21, 2017

Simple stripes and blazer czyli wiązane jeansy, marynarka i strój dnia

Dziś kolejna porcja tego co lubię najbardziej czyli odzwierciedlenie mojej garderoby i tego co pojawia się w niej najczęściej.
Jako, że marynarek u mnie sporo służą mi one w formalnych zestawach ale chyba częściej jednak w tych casualowych. Dzisiejszy monochromatyczny zestaw jeansów z paskami i marynarką spełnił swoją funkcję od początku do końca. Było warstwowo więc podczas wypadu nad jezioro wiatr nie był mi straszny a kiedy słońce dogrzewało mogłam bez problemu zdjąć jedną warstwę.

Pasiasty top a może raczej sweter zakładać można na dwa sposoby bo wiązanie może być i z tyłu jak i z przodu. Póki zakładam coś na wierzch wiązanie zostawiam na przodzie. Ale w cieplejsze dni kiedy będzie jedyną warstwą chętnie założę go wiązaniem na tył. Cieszę się, że udało mi się go kupić na zimowych wyprzedażach w Mango. Bardzo dobry gatunkowo materiał i świetnie się nosi i pierze.

A nad dodatkami nie zastanawiałam się długo. New Balance, czapka baseballówka i mini torebka na drobiazgi. Czyli praktycznie i wygodnie! :)

marynarka, jeansy, top - Mango
czapka - Lonsdale
torebka - Sinsay
buty - New Balance

Copyright © 2017 Other Than Pink