czwartek, grudnia 15, 2016

Christmas outfit ideas czyli propozycje stylizacji na święta

Tylko 10 dni do Bożego Narodzenia!!!!! Czy już zastanawiałyście się co założycie? Planujecie jeszcze jakieś zakupy? Nie jestem zwolenniczką kupowania ubrań tylko na specyficzną okazję...Zawsze staram się złożyć coś z elementów, które już mam w szafie. Czasem tylko zatroszczę się o jakiś nowy dodatek. Ubrania mają nam służyć na wiele okazji i zamieniając tylko ze sobą elementy możemy komponować stylizacje na różne pory dnia czy roku. Wiem - to taki ideał garderoby (którego i tak nie mam) ale moim zdaniem bardzo inspirujący i użyteczny.

Dziś mam dla Was kilka propozycji na na nadchodzące święta. Troszkę blasku, aksamitu ale przede wszystkim elegancji bo tak moim zdaniem powinniśmy wyglądać jeśli udajemy się do kogoś w odwiedziny lub zapraszamy do nas - pokazujemy tym szacunek dla osób, z którymi się widzimy i powodu spotkania. Serdecznie Was namawiam - zrezygnujemy choć w ten jeden dzień w roku z jeansów czy trampek. Bądźmy odświętni!
cekinowy top TUTAJ /cygaretki TUTAJ /szpilki TUTAJ /torebka TUTAJ /kolczyki TUTAJ
Troszkę blasku jeszcze nikomu nie zaszkodzio... To cekinowego topu reszta dobrała się w zasadzie sama - aksamitne piękne, wiązane na kostce szpilki i czarne cygaretki z ciekawym wiązaniem w pasie.koronkowa spódnica TUTAJ / koszula biała wiązana TUTAJ / botki TUTAJ / torebka TUTAJ / pierścionek TUTAJ
Biała koszula to podstawa świątecznych stylizacji i każde połaczenie bieli i czerni to ukłon w strone klasyki. Dobrze czasem ożywić całość ciekawymi detalami jak np wiązeniem koszuli wokół szyi czy zamiast ołówkowej spódnicy założyć długość midi z koronki.
sweter TUTAJ / spódnica TUTAJ / torebka TUTAJ / kozaki TUTAJ / choker TUTAJ / zegarek TUTAJ / koronkowy biustonsz TUTAJ
Dlaczego nie mini? Cekiny dobrze łączą się z gładkimi materiałami więc sweter będzie fajną luźna alternatywą dla satynowej koszuli i nie będzię tak zobowiązujący. Czerwony choker z gwiadkowym detalem fajnie podkreśli kobiecy look.bomber TUTAJ / sukienka TUTAJ / botki TUTAJ / torebka TUTAJ / bransolteka TUTAJ
I nieco luźniejsza wersja bo bomberka jako główny element. Reszta stonowana kolorystycznie - granatowa sukienka z pięknymi koronkowymi detalami i granatowa maleńka torebka. Wysokie botki dodają centymetrów i seksapilu dzięki smukłym noskom. 
Copyright © 2017 Other Than Pink