poniedziałek, października 17, 2016

Autumn coat #1 czyli płaszcz w kratę

Temat jesienno - zimowych płaszczy jest bardzo rozległy. Zdecydowanie jest w czym wybierać. Szykowałam dla Was małe zestawienie tegorocznej oferty dostępnej w sklepach i na necie ale moja lista bardzo się wydłużyła i postanowiłam podzielić ten wpis na kilka mniejszych grupując je rodzajami.

W tym roku chętnie spoglądam w kierunku płaszczy w kratę. Moim zdaniem dodają odrobinę nonszalancji każdej stylizacji. Każda nawet najbadziej basic'owa stylizacja będzie stylowa z takim okryciem. Warto mieć taki wzór w swojej szafie bo krata jest ponadczasowa. To nie są azteckie printy czy tropikalne wzory (bardzo popularne w tym sezonie), które po paru sezonach wyjdą z mody a my będziemy się zastanawiać co z takim niemodnym "fantem" zrobić...Powiem Wam, że miałam przeświadczenie, że krata szczególnie jesienią będzie bardzo łatwo dostępna. Okazało się, że i owszem ale bardziej na koszulach i szalikach niż na wierzchnich okryciach. I przeszukałam naprawdę chyba wszystkie strony, które zazwyczaj przeglądam aby znaleźć kilka propozycji dla Was. No i dla mnie...Bo ja jeszcze swojego kraciastego płaszcza nie kupiłam!

Zastanawiałyście się nad takim wzorem płaszcza tej jesieni? Jeśli nie, to może coś Wam się spodoba wśród moich propozycji:

SheIn 1 / 2 / 3 / 4 / 5


New Look 6 & 7 / Reserved 8 / H&M 9


H&M 10 / Mango 11 , 12 , 13


Zara 14 & 15 / Zalando 16  /  Simple na Answear 17
Copyright © 2017 Other Than Pink