piątek, września 02, 2016

White shirt in 10 different ways / outfits czyli biała koszula na 10 sposobów stylizacji

Przyszdł czas na kolejną odsłonę w cyklu "Jedna rzecz na wiele sposobów". Jeśli jesteście ciekawi z czym łączyłam dwa inne elementy garderoby zapraszam Was TUTAJ i TUTAJ. Pomyślałam, że skoro ostatnio pisałam o niezbędnej w mojej szafie białej koszuli (TUTAJ ) to będzie dobra kontynuacja na kolejny post i pokazanie Wam jak ja na codzień łączę białą koszulę z innymi ubraniami. Być może będzie to inspiracja i dla Was jeśli czasami macie dylemat co założyć do pracy lub z jakimi innymi podstawowymi elementami garderoby możecie łączyć białą koszulę.

Łatwo możecie dostrzec, że ubrania-elementy stylizacji w moim cyklu się powtarzają, jak np szary sweter, jeansy, kurtka denimowa itp. Chodzi mi o to, żeby przykłady stylizacji bazowały na podobnych elementach ale lekko je modyfikując dzięki czemu z niewielu rzeczy możemy stworzyć wiele outfitów.

Zestawy te są to stylizacje jakie każda z nas może zakładać na wyjście, na zakupy, do pracy, do zanjomych. Proste. Może i zwykłe. Ale czy nie na takie zazwyczaj brakuje nam pomysłu?

Poniżej przedstawiam Wam 10 propozycji, które sama chętnie zakładam:


1......................2......................


3......................


4......................


5......................


6......................


7......................


8......................

10

Copyright © 2017 Other Than Pink