czwartek, czerwca 16, 2016

Maxi dress outfit czyli letnia długa sukienka i kamizelka w stylizacji

Szary to mój ulubiony kolor i bez względu na porę roku jest faworyzowany w mojej szafie i stylizacjach. Mogłabym mieć w tym kolorze wszystkie części garderoby i chodzić cała "na szaro" ;-) Pewnie wynika to z faktu, że każdy wygląda dobrze w tym kolorze, że świetnie się lączy z każdym innym kolorem i że dodaje on elegancji nawet jeśli zakładamy szarą bluzę z kapturem.

Bardzo się cieszę, że jeszcze będąc w ciąży udało mi się złapać szarą maxi sukienkę w H&M, któej od dawna potrzebowałam w mojej szafie. Ponadczasowy krój zawsze będzie modny i pasuje do wielu rzeczy. Można ją założyć rónież w chłodniejsze, nawet zimowe dni z cieplejszym oversizowym swetrem i botkami czy długimi kozakami na słupku.


Jednak dziś prawdziwie letnia stylizacja bo z sandałkami i denimową kamizelką, Sandałki są na bardzo wygodnym słupku i przechodziłam w nich cały dzień bez jakiegokolwiek dyskomfortu. Wiem, że szpilki wyglądają zgrabniej ale na spacer nie bardzo się nadają ;-) Za to te buty dodają kobiecości do całęgo look'u ale przy tym są bardzo bardzo wygodne. Jako, że kocham warstwy postanowiłam założyć dodatkowo krótką denimową kamizelkę. Całość bardzo casualowa ale też nie-nudna.

Dobrego dnia moi mili :-*
sukienka - H&M
buty i kamizelka - New Look
torebka - Primark
Copyright © 2017 Other Than Pink