niedziela, czerwca 12, 2016

Euro outfit czyli stylizacja biało-czerwona w 3 odsłonach

Kto jest fanem piłki nożnej ręka do góry?! Powiem szczerze, że i ja bym nie podniosła ale jest coś takiego jak obowiązek i tradycja! Jeżeli nasza reprezentacja rozgrywa jakieś ciekawe mecze to i ja zasiadam przed telewizorem z piwkiem w ręku ;-)

Ale co dopiero kiedy jest Euro! A nie mówię już o mistrzostwach świata!


Dziś gramy z Irlandią i ja napewno będę ten mecz oglądać i trzymać mocno kciuki! Moi znajmi zbierają się i wychodzą do pubów ja jednak zostaję w domu i rodzinnie będziemy oglądać rozgrywki. Zawsze ktoś do nas wpada, żeby się przyłączyć.

W tak ważnych chwilach dla rodzimego futbolu dobry dopping to podstawa! Mój mąż a teraz też i syn są oczywiście przygotowani do tego i mają swoje Euro-outfity. Ja jeszcze nie wiem co założę, ale skoro będą u nas znajomi również "odpowiednio" ubrani to i ja muszę o czymś pomyśleć.

Jeśli i Wy dziś kibicujecie to zachęcam Was do biało-czerwonych stylizacji bo to super fun! A nasi mężczyźni napewno będą nas jeszcze bardziej kochać za to, że dzielimy z nimi pasje!

Przygotowałam dla Was 3 proste propozycje i mam nadzieję, że Was zainspirują. Świetnie pasują do nich wszystkich moje piękne czerwone bransoletki od By Dziubeka (tutaj i tutaj). Udanego popołudnia i trzymajmy wszyscy mocno kciuki!!!!! Buziaki

1. Czerwone jeansy (New Look) / jedwabna biała koszula (Mango) / białe szpilki (Next) / bransoletki By Dziubeka (tutaj i tutaj) / naszyjnik By Dziubeka


2. Czerwone jeansy (New Look) / biały t-shirt (Next) / biała marynarka (Mango)  / trampki (Next) / bransoletki By Dziubeka (tutaj i tutaj)

3. Czerwony top (Next) / biała mini spódniczka z koronki (Next) / biała marynarka (Mango) / trampki (Next) / bransoletki By Dziubeka (tutaj i tutaj) / naszyjnik By Dziubeka


Copyright © 2017 Other Than Pink