środa, listopada 04, 2015

Zakupy

Głownie kupuje w internecie ale czasem warto jednak przejść się do sklepu i zobaczyć niektóre rzeczy z bliska. Wiadomo, na stronach internetowych mamy większy wybór ale robiąc sobie wycieczkę do sklepu możemy się przekonać choćby czy w danym sklepie przeważają produkty dobrej jakości, z dobrego materiału. Wtedy łatwiej będzie nam podjąć decyzje kupując przez internet czy produkt wart jest swojej ceny.

Każdy z nas ma zaufanych "sprzedawców", marki które lubimy i które na ogól się sprawdzały. Kupując tam wiemy, że ukochane jeansy zawsze możemy kupować w jednym rozmiarze a nie w zależności od materiału raz większe lub mniejsze. W moim przypadku do takich nalezą Next, Mango czy Zara. Zresztą, kto z Was nie kocha Zary? ;-)

Dlatego dzisiaj po długim okresie kupowania przez internet i ślęczeniu przed komputerem postanowiłam wybrać się na drobne zakupy i małą kawkę z koleżanką. Pogoda typowo jesienna choć bezwietrzna wiec mogłam założyć jeszcze moje kochane szpilki. Niestety wkrótce pora będzie zasłonić stopy całkowicie! 
Spodnie z materiału imitującego skórę sprawdziły się jak zawsze! Mam 3 pary takich samych, każda w innym kolorze. Kupiłam je 2 lata temu w sklepie H&M - bordowe podczas wyprzedaży a czarne i szare na eBay'u za £10. 
Jestem z nich bardzo zadowolona. Dodają pazura do stylizacji - czy to w trampkach czy to w szpilkach! Ale o tym osobny post :-)
                             


kapelusz, plaszcz, zegarek - Next
sweter - Zara
szalik & spodnie - H&M
buty - Matalan
bransoletki - ByDziubeka

                              Copyright © 2017 Other Than Pink