czwartek, stycznia 12, 2017

Trend alert tego sezonu czyli mom jeans

Niestety większość fajnych popularnych amerykańskich seriali lat 90. nie było dane mi oglądać...Mama pieczołowicie pilnowała, żebyśmy nie oglądali Pameli Anderson w stroju kąpielowym w 'Słonecznym Patrolu' czy bardzo wyluzowanych nastolatków z Beverly Hills...Jednak sama uwielbiała 'Modę na sukces' i choć wtedy można było conieco podglądnąć amerykański street style z tamtych czasów no i przystojnych aktorów! ;-) 

Mam wrażenie jakbym przeżywała te lata na nowo bo gdzie by się nie oglądnąć pełno chokerów, body, bardzo krótkich topów przed pępek i oczywiście spodni typu 'mom'! No, biję się w piersi....bo i ja je pokochałam!  Oglądając kultowe seriale z lat 90. to one były ulubionymi spodniami aktorek. Wyglądające na lekko za duże, nie opinające bioder, zwężające się ku dołowi, lekko przykrótkie ale wciąż dopasowane w tali i zaokrąglające biodra. Wierzę, że wszystkie nasze mamy i ciotki takie nosiły! Moja mama na pewno oglądając jej zdjęcia. Dlaczego nazwa ' muśkowe' jeansy? Domyślam się, że dlatego, że były wygodne, nie opinały sylwetki przez co biegając za dziećmi wciąż czuły się komfortowo. Wysoki stan ładnie mógł ukryć pociążowe fałdki? Być może...

Z tymi spodniami trzeba jednak uważać. Ostatnio pisałam Wam, że te z haftami w okolicy bioder mogą znacząco poszerzać. Ich krój już sam w sobie zaokrągla naszą sylwetkę ale dodatkowe hafty jeszcze bardziej dodają centymetry. Pilnujmy, żeby nas nie ściskały tylko lużno na nas leżały.  

Krój tych spodni jest bardzo charakterystyczny więc polecam nie szaleć z resztą ubioru. Wybierzmy dopasowaną górę, żeby nasza sylwetka nabrała odpowiednich proporcji. Świetnie wyglądają ze szpilkami i dobrze skrojonym płaszczem czy ramoneską, jak kilka tych poniżej:Ja już znalazłam odpowiednią parę dla siebie i zobaczycie je w mojej wersji w następnym stroju dnia na blogu a póki co zostawiam Was z podsumowaniem oferty 'mom jeans' z sieciówek więc może znajdziecie coś i dla siebie:

1 TUTAJ / 2 TUTAJ / 3 TUTAJ / 4 TUTAJ 
9 TUTAJ / 10 TUTAJ / 11 TUTAJ / 12 TUTAJ


13 TUTAJ / 14 TUTAJ / 15 TUTAJ / 16 TUTAJ 
Copyright © 2017 Other Than Pink