piątek, sierpnia 26, 2016

Embroidered denim & co...Hafty i naszywki w stylizacjach czyli mocno kolorowy trend tego roku

Jak pewnie już sami zauważyliście, obecnie dużo można spotkać ubrań z ogromnymi hatrami lub zabawnymi naszywkami. Jest to bardzo ciekawy trend tego roku (bo nie sądzę, że tylko sezonu) i powiem szczerze, że bardzo mi się podoba!

Najłatwiej można kupić denimowe kurtki i jeansy z naszywkami ale oferta sieciówek jest tak bogata, że w niektórych można wybierać również między butami, torebkami, koszulami czy płaszczami.

Wiadomo, najłatwiej iść i kupić gotowe modele czy zamówić przez internet. Ale pomyślcie o ile fajniej jest zrobić je samemu? Na allegro czy ebay'u można przebierać w tysiącach naszywek lub kwiecistych haftów "iron on" czyli takich, które szybko można przyprasować do ubrania. Dzięki temu nasza garderoba zyskuje drugie życie! Świetny sposób na stare, sprane jeansy czy denimową koszulę, które mieliśmy zamiar wyrzucić. Poza tym jest to świetna zabawa w kreatywność i nikt nie będzie miał tego samego modelu co my! Nasz będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Zestawy naszywek możemy kupić rónież w sieciówkach ale to my sami sobie tworzymy nasz oryginalny model :-)

Dla tych, którzyb szukają inspoiracji lub wolą jednak kupić sobie gotowe ubrania w hafty czy naszywki przygotowałam małe podsumowanie. Może coś Wam wpadnie w oko? :-)


Stradivarius
1 / 2 / 3 / 4 / 5Top Shop
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8Zara
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8Mango
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8


H&M
1 / 2 / 3 / 4Mohito
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6
Copyright © 2017 Other Than Pink