czwartek, czerwca 02, 2016

Stripes outfit czyli my personal MUST HAVE list #3 - top w paski

Jeszcze ponad rok temu nie mogłam patrzeć na nie...Nie lubiłam tego wzoru i zawsze przechodziłam obojętnie obok takich ubrań. Nie zdawałam sobie wtedy sprawy, że wkrótce staną się moim MUST HAVE! Mowa tu oczywiście o paskach. A tak naprawdę topach, swetrach czy koszulach w paski, które ubóstwiam i bez których nie wyobrażam sobie teraz mojej garderoby i codziennych stylizacji.


 A wszystko za sprawą jednego topu w czerwone paski, który zobaczyłam na wystawie sklepowej w połączeniu z granatowymi cygaretkami i szpilkami. I tak zakochałam sie w tym topie i granatowych cygaretkach. Top kupiłam od razu a na cygarteki czekałam jeszcze długo długo ale i je w końcu znalazłam (pisałam o nich w poprzednim poście - tutaj).


Tak powoli moja szafa zapełniała sie pasiakami i kolekcja ta ciągle się powiększa. Nie bez powodu w znaczku tego bloga jest top w paski :-)
 Moja kolekcja już jest całkiem całkiem ale jak wiadomo - klasyki nigdy dosyć i choć ktoś mógłby powiedzieć, że w sumie to one są wszystkie prawie takie same to ja się nie zgodzę - każdy top jest inny bo albo ma inną długość rękawa albo grubość paska czy kolor.

 Mówiąc o paskach nie chcę mówić zbyt ogólnikowo - nie są to po prostu byle jakie paski. Mam na myśli konkretny wzór pasków - nie za szerokie i w odpowiedniej proporcji kolorystycznej. Może fanaberia ale to jednak ma znaczenie. Maksymalnie dwa kolory pasków i to zwykle biały plus inny kolor. Takie wyglądają najlepiej. Jeśli śledzicie mój profil na Instagramie to zapewne zauważyliscie, że paski często goszczą w moich codziennych stylizacjach. Miłość do końca życia na pewno :-)

Pasiak jest ponadczasowy i każda z nas musi go mieć w swojej szafie!!!!!!!!! To jest prawdziwa KLASYKA! Serio serio serio! :-) Najprostsza stylizacja to top w paski i jeansy i już wyglądamy dobrze! Stylowo i klasycznie.
Nie będę oryginalna jeśli powiem, ze najbardziej lubię pasiaste topy w zestawieniu z marynarką! Ale i z jeansami typu boyfriend (pisałam o nich tutaj). Ale w sieci, na różnych stronach czy blogach można znaleźć mnóstwo cudownych inspiracji, jak te poniżej:
Jeśli jeszcze nie znalazłyście odpowiedniego pasiaka dla siebie to znalazłam dla Was "kilka" propozycji w sieciówkach:
H&M - 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6

H&M - 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12

H&M - 13 ;  Reserved - 14 / 15 / 16  ;  Mohito - 17 ; Next - 18

Zara - 19 / 20 / 21 / 22 / 23  ; Tesco - 24

Zalando - 25 ; New Look - 26 / 27 ;  Next - 28 ;  Orsay-  29 / 30

Copyright © 2017 Other Than Pink