czwartek, czerwca 30, 2016

Biało-czerwone paski i spódnica z koła czyli sportowa stylizacja

Polacy nadal w Euro! Wszyscy mocno trzymamy kciuki za nich bo dziś wielki mecz z Portugalią!!!!!! Myślę, że choć wiele z Was nie ogląda piłki nożnej to dziś choć na chwilę zerknie na ekran telewizora by wiedzieć co i jak ;-)

Biało-czerwone barwy dumnie będą zdobić dziś wieczorem nasze domy. Czy to na ubraniach czy to gadżetach. Oby i jutro!! ;-P

Parę tygodni temu pokazywałam Wam kilka propozycji strojów biało-czerwonych (tutaj) do kibicowania ale nie znaczy, że można je zakładać tylko wtedy. Są uniwersalne ale gdy sytuacja wymaga to z łatwością sięgnąć możemy po gotowe propozycje. Dziś nie będzie typowo kibicowska stylizacja choć paski biało-czerwone. Uwielbiam spódnice z koła i jak już Wam kiedyś wspominałam wkrótce na blogu pokaże Wam jaką sama uszyłam (jak ją skończę) w stylizacji. Ta tutaj jest z Mosquito i jest uszyta z fajnej lekkiej pianki przez co dobrze trzyma fason. Całość bardzo casualowa choć moim zdaniem bardzo ciekawa. Zamiast torebki worko-plecak świetnie sprawdzający się na spacerach z dzieciakami czy dłuższych wędrówkach.

Gotowy na wieczór? Ja tak!!!!!!!! :-*


spódnica - Mosquito (tutaj)
top - H&M
buty - Next
worek - Primark(tutaj)
Copyright © 2017 Other Than Pink