środa, grudnia 30, 2015

Znalezione pod choinką....Chyba byłam (trochę) grzeczna w tym roku;-)

Jestem bardzo ciekawa co znalazłyście w tym roku pod choinką i czy choć jedno ze świątecznych życzeń Wam się spełniło? A może wśród podarków znalazłyście jakiś niechciany prezent? Jestem bardzo ciekawa i czekam na Wasze komentarze.

Co robicie z tymi nie do końca oczekiwanymi prezentami?

Ja zauważam, że z biegiem lat dostaję coraz mniej prezentów, które by mi się nie podobały. Czyli moi obdarowujący chyba coraz lepiej mnie znają:-) Ale jeszcze od czasu do czasu zdarzy się, że pomimo wysiłku osoby obdarowującej mnie prezent jest nietrafiony. I co wtedy?


Nie sprzedaję nigdy takich podarków ale zawsze staram się zaznaczyć od kogo ten prezent i w miarę możliwości również podpisać komu z mojego otoczenia taki prezent by się podobał czy przydał. Później "niechcianki" (tak je nazywam) trafiają przy najbliższej okazji do innej osoby.

Niedawno w jednym z moich postów przedstawiłam Wam moją listę prezentów, z której Mikołaj czy Aniołki czy Gwiazdor (u każdego inaczej nazywany) mogliby wybrać prezent pod choinkę dla mnie. I byłam szczerze bardzo mile zaskoczona bo kilka z listy odpakowywałam w Wigilijny wieczór:-))) A kilka z pozostającej listy mogłam sobie i tak kupić na poświątecznych wyprzedażach więc powiedzmy, że sama też sobie zrobiłam prezenty;-)

Pod naszą choinką znalazłam:

Polska wersja gry Scrabble. Bardzo lubię gry planszowe i cieszę się, że jest teraz coraz więcej takich gier również dla dorosłych. Choć ta jest również dla dzieciaków.

Cudowny, personalizowany kubek Magic Mug

Srebrny wisiorek serduszko, w którym mogę trzymać zdjęcia.

Cudowny naszyjnik z Zary, który był na liście życzeń 

Ta książka również była na liście życzeń 

I nowe bransoletki z mojej ukochanej firmy 'by Dziubeka'Copyright © 2017 Other Than Pink