piątek, kwietnia 16, 2021

#whattowear czyli biały total look w 3 wersjach na ważne uroczystości

Ostatnie, jak również i nadchodzące tygodnie to dla naszej rodziny ważny czas bo przygotowujemy się do Pierwszej Komunii naszego Małego.

Stąd też moje coroczne modowo-okolicznościowe posty tu na blogu, w tym roku są mi szczególnie bliskie bo dotyczą ważnych wydarzeń i w naszym życiu.

Nie mam problemu "co założę" z powodu braków w szafie tylko wręcz przeciwnie - mam za dużo pomysłów na to co już w niej jest. Mnóstwo zestawów w głowie i jedynie co to trzeba coś z nich wybrać na tą okazję.

Pokazywałam Wam na instagramowym story moje pierwsze propozycje i jest mi bardzo bardzo miło, że spotkały się z tak miłym odzewem! Serdecznie Wam dziękuję!

Pojawiło się również kilka pytań więc pomyślałam, że ich zestawienie wraz z przeglądem sieciówek mogą być dla Was przydatne.

Najpierw postawiłam na biały total look ale w różnej wersji dołu do identycznej bazy.

Klasyczna dwurzędowa marynarka, bieliźniany top i beżowe szpilki połączyłam z szerokimi spodniami w kant, mini spódnicą i koronkową midi. 

Ta krótka wersja nie jest opcją na przykład do kościoła ale mogłaby się sprawdzić na wieczorne wyjście z przyjaciółmi czy na randkę.


BAZA: MARYNARKA + TOP

 H&M / PULL&BEAR / AGGI / ZARA  

BORN2BE / MOHITO / H&M / ORSAY


WERSJA:

1 - MINI SPÓDNICA


ZARA / SHEIN / RESERVED / MANGO


2 - KORONKOWA MIDI


SHEIN / ZARA / FARMADE / MOLLY


3 - SZEROKIE SPODNIE


AGGI / BORN2BE / RENEE / STRADIVARIUS


Chyba nietrudno się domyślić, że z tych trzech zestawów najlepiej czuję się w garniturze :)

Copyright © 2017 Other Than Pink