piątek, stycznia 01, 2021

Cekinowe spodnie w casualowej stylizacji

Nowy Rok, jak na czas karnawału przystało, rozpoczynam z "błyskiem" ;-) Ale błysk nie musi wcale oznaczać tylko wieczorowych, formalnych stylizacji.

Tak, wiem...powtarzam się, ale ja na prawdę najbardziej komfortowo czuję się tworząc z formalnych ubrań casualowe zestawy. Stąd też cekinowe spodnie u mnie najpierw widziałam właśnie w takich zestawach - codziennych :)

Zimową porą idealnie spiszą się z grubym, wręcz ogromniastym golfem. Ten golf to absolutnie mój numer jeden zimowej kolekcji z Zary i cieszę się, że udało mi się go kupić jeszcze przed wyprzedażami bo niestety zniknął ze strony z prędkością światła i nie doczekałabym się go na świątecznych obniżkach. 

W zasadzie ten golf mógłby być zamiast swetra i kurtki bo jest tak ciepły i ciężki ale gdy chłodniej dorzucam do niego marynarki..."ofkors" ;-)

Cekinowe spodnie chodziły za mną już kilka lat więc cieszę się, że w końcu pojawiły się w mojej szafie. Pokazywałam Wam je już w świątecznej stylizacji więc na wieczorowe wyjścia będą pięknym przełamaniem klasycznych zestawów. 

Co tu dużo mówić - no uwielbiam ten zestaw! 

marynarka, golf, spodnie - Zara
torebka - Stradivarius
czapka - H&M


Copyright © 2017 Other Than Pink