niedziela, grudnia 23, 2018

Xmas #lotd czyli 3 stylizacje na święta

Czy oprócz pięknych dekoracji, pieczenia pierniczków i 12stu wigilijnych potraw, jak co roku, również tradycyjnie, pojawia się u Was pytanie "Co ja ubiorę?" ? ;-)


Już dawno za mną ten czas, że na każde święta czy wielkanocne czy bożonarodzeniowe musiałam kupić nową sukienkę. Od wielu lat tworzę zestawy z rzeczy, które już mam w szafie. Może też jest to zasługa tego, że moje zakupy też są bardziej przemyślane i jeśli na coś się decyduję to wiem, że dobrze będzie się łączyć z resztą mojej garderoby na wiele innych okazji.

Święta Bożego Narodzenia zawsze kojarzą mi się z czerwienią, elegancją i lekkim błyskiem. Czy to w postaci ubrań czy w detalach. W zależności od nastroju i tego co mam w szafie.

W tym roku w święta będzie towarzyszyło mi nieco więcej błysku niż zwykle. Dokupiłam również czerwone kolczyki, których bardzo długo szukałam bo dotychczasowe modele, które widziałam w sklepach kompletnie do mnie nie pasowały.

Tak powstały 3 zestawy - na święta ale i na Nowy Rok. Więc jeśli jeszcze nie wiecie co na siebie założyć to może, któraś z tych stylizacji będzie dla Was inspiracją?

1. PUSZYSTY BIAŁY SWETEREK - OŁÓWKOWA CEKINOWA SPÓDNICA - CZERWONE KOLCZYKI

sweter - H&M
spódnica - Next
kolczyki - H&M


2. CEKINOWA MARYNARKA - SPODNIE Z WYSOKIM STANEM - TOP NA RAMIĄCZKACH


marynarka - River Island
top - H&M
spodnie - Zara


3. CZERWONY GOLF - SREBRNA PLISOWANA MIDI


golf - Next
spódnica - Glamorous (podobna TUTAJ)
Copyright © 2017 Other Than Pink