środa, lutego 28, 2018

Winter is back czyli płaszcz, kozaki i sweter

Czasami odrobina koloru na ubraniach poprawia nam humor. Czasem pomaga przywołać słońce. A czasem po prostu jest idealnym dopełnieniem stylizacji.


Zdałam sobie sprawę, że mój zimowy płaszcz w pieknym kolorze baby blue nie był gościem tu na blogu od dawna. Może przez to, że rzadko też mamy takie moźno minusowe temperatury a jest naprawdę ciepły więc czekał na swój czas. I cieszę się, że się go nie pozbyłam po ostatnim sezonie zimowym kiedy założyłam go dosłownie kilka razy. Zresztą tak co sezon - daję mu kolejną szansę a ma już dobrych kilka lat! Może to taka moja pierwsza pomoc w mroźne dni i dlatego go jeszcze trzymam? ;-)  Poza kolorem uwielbiam go za to wiązanie w talii i że można się nim miło opatulić!

Po żółtej bluzie przyszła pora na cieplutki żółty, kanarkowy sweter, o którym wspominałam Wam w ostatnim  poście. Zresztą, jeśli śledzicie mnie na Instagramie mieliście okazję dojrzeć go w poście jakiś czas temu ;-)

Tym razem w prawdziwie zimowej wersji więc z super przytulnym płaszczem i kozakami za kolano, które stanowiły dodatkową warstwę docieplającą jeansy. Obowiązkowo gruba czapa ale za to delikatna, mała torebeczka jako dodatek.

 płaszcz - Next (podobny TUTAJ i TUTAJ)
sweter - Zara (obecna kolekcja)
jeansy - Zara
kozaki - Renee
czapka - Reserved
torebka - Zaful TUTAJ


Copyright © 2017 Other Than Pink