środa, sierpnia 23, 2017

Autumn / Winter trends czyli co będzie modne na jesień i zimę 2017

Dziś o trendach na nadchodzący sezon.W powietrzu zdecydownie czuć już jesień choć przed nami zapowiada się jeszcze kilka ciepłych dni. Wieczory za to mocniej przypominają jesienną aurę. I właśnie o jesiennych i zimowych trendach nieco tu dziś poczytacie.


Nie wiem jak Wy ale choć nie jestem trendsetterką i raczej podążam za klasyką to lubię podpatrywać 'co w trawie piszczy' a tak na prawdę na wybiegach. Oglądnęłam prawie wszystkie pokazy na nadchodzący sezon i zrobiłam mini podsumowanie co mocno przykuło uwagę w mediach czyli główne motywy przewodnie jesieni i zimy. Jeśli jeszcze nie sprawdzałyście co pojawia się w nowych kolekcjach to zapraszam na dalszy ciąg posta :-)

1. DOUBLE DENIM - czyli cały look w dżinsie.
2. CZERWIEŃ i różne jej odcienie. Mile widziany jako 'total red look' czyli stylizacja cała na czerwono - moja TUTAJ ;-)
3. SKÓRA i jej akcenty a na wybiegach mocno przerysowany look rodem z Matrix. Jeśli nie wyrzuciłyście swoich skóropodobnych spodni to z pewnością będą na nowo bardzo trendy w nadchodzących miesiącach
4. SREBRO I METALICZNE KOLORY - w szafie mam srebrne jeansy (widzieliście je TUTAJ) jak i szpilki więc pewnie w tym sezonie częściej będą zakładane ;-)
5. KRATA - zawsze kojarzyła mi się najbardziej z jesienią czy zimą ale w tym sezonie dodatkowo najpopularniejszym rodzajem kraty będzie ta szara, w stylu księcia Walii
6. CĘTKI i zwierzęce wzory nie są moim faworytem tego sezonu ale kto wie, może pojawi się jakaś apaszka u mnie z tym wzorem albo pasek do spodni? ;-)
7. NITKA ale ta bardzo widoczna na ubraniu czyli jakby modyfikacja bardzo modnych w zeszłych sezonach haftów.
8. ZASŁONA czyli ubranie wygladające jakby było uszyte z wzorzystej zasłony. Generalnie przepych na tkaninie! Pani Hiacynta Bucket ("Co ludzie powiedzą") byłaby przeszczęśliwa ;-))


Jeśli chodzi o paletę kolorów (nie tylko w modzie ale i wnętrzach czy makijażu) podzielono ją na kolory londyńskich wybiegów i nowojorskich bo nieco się od siebie różniły. 

- LONDYN -

- NOWY JORK -

Z londyńskiej palety bardzo mocno podoba mi się Blue Bell i mam wiele ubrań w tym odcieniu w szafie. Podobnie jak w nowojorskim "Neutral Gray'. Z tej palety, również widzę siebie w tym sezonie w odcieniu 'Tawny Port' więc pewnie pojawi się kilka elementów w takim kolorze w mojej szafie.

A Wy w czym się widzicie w tym sezonie?
Copyright © 2017 Other Than Pink