czwartek, kwietnia 13, 2017

Wielkanocny stół

Wielki Czwartek. Mój ostatni dzień w pracy przed Wielkanocą. W tym roku wyjątkowo wyjeżdżamy z bliskimi na kilka dni więc ominie mnie większe gotowanie. Jednak będąc na wyjeździe nadal będziemy świętować i tradycje świąteczne będą celebrowane.

Święconka, śniadanie wielkanocne i uroczysty obiad jak co roku nas nie ominą. Tylko tyle, że w miejscu gdzie będziemy brak będzie domowych dekoracji, które zwykle wykładam na święta. W takim razie musimy zadbać o ty by nawet w nowym miejscu panował domowy nastrój świąteczny i stworzyć świąteczne ozdoby z prostych elementów, które każdy ma przy sobie. Pinterest jak zawsze przychodzi z pomocą w takiej chwili i znalazłam tam piękne proste do wykonania dekoracje na Wielkanocny stół. Może i Wy znajdziecie tu Swoje inspiracje?


Pięknie ułożone serwetki dla każdego gościa z mini wiosennym detalem. Wycięte z papieru wielkanocne kształty lub żywe kwiaty - ożywią każdy stół.


Fantazyjne prezentacje śniadania wielkanocnego na przykład sałatka w mini wersji warstwowej zachęca do wzięcia kolejnej porcji! Tulipany zrobione z twarożku, pomidorków i szczypiorku czy muchomorki z jajek i pomidorków.
A może zamiast kwiatów na stole pojawi się bukiet z marchwi lub innych warzyw?

Copyright © 2017 Other Than Pink