sobota, kwietnia 15, 2017

Easter walk outfit czyli camelowy płaszcz i strój dnia

Radosny to czas i wyczekiwany przez nas wszystkich! Święta wielkanocne to nowe życie i radość. I niech takie właśnie będą dla Was - pełne radości i pokoju w sercach. A przy tym wszystkim niech będzie smakowicie.
Czy to w domu czy w gościach czy restauracji ale zawsze w większym gronie i przy jednym stole bo wtedy prawdziwa jest radość świętowania! A jak już nasze brzuchy będą pełne to nic tak dobrze nie robi jak spacer. Przyroda budząca się do życia zachęca do wyjścia. Może temperatury nie są wymarzone ale właściwy ubiór temu zaradzi. I taki właśnie zestaw mam dla Was myśląc o wielkanocnym spacerze czy wizycie u znajomych w Poniedziałek Wielkanocny.

Pokazywałam Wam kilka propozycji na świąteczny zestaw TUTAJ ale nie mam dla Was zdjęć mojego gdyż w tym roku święta spędzamy na wyjeździe i towarzyszą mi jeansy kurtka i płaszcz. Plany mamy krajobrazowo-krajoznawcze więc na nic tu spódnica i szpilki. Za to sweter, jeansy, koszula i płaszcz jak najbardziej na zwiedzanie miasta i obiad w międzyczasie. Camelowy płaszcz to pierwsza rzecz, która mi przychodzi do głowy myśląc o czymś ciepłym i eleganckim. Biała koszula, żeby było odświętnie i klasyczny beżowy sweter jako docieplacz ;) Zamiast trampków baleriny na niskim słupku. W tych wygodnych butach można pokonać naprawdę wiele kilometrów.

Miłego świętowania kochani i WESOŁEGO ALLELUJA! :-*


płaszcz - New Look (podobny TUTAJ)
Sweter & buty - Zara
Jeansy & koszula - Mango
Torebka & okulary - NextCopyright © 2017 Other Than Pink