piątek, marca 31, 2017

Embroidered denim jacket czyli modowe DIY #3 i kwiatowe naszywki

Troszkę się uzbierało ostatnio domowych robótek. Nie tylko tych ubraniowych ale i domowego użytku. Oprócz gotowania i blogowania to moja jedna z ulubionych form relaksu kiedy dzieci już śpią lub gdy jestem sama w domu. Dziś mam dla Was aż 3 nowe przeróbki ubrań. Ubrania w bardzo modne w tym sezonie kwiatowe hafty łątwo zauważyć są o wiele droższe od tych standardowych. To znaczy, na tej samej ścianie wisi biały sweter za 70zł a obok niego biały sweter z motywem kwiatowym za 150zł. A taka naszywka to max 5zł jeśli sami ją kupimy i naszyjemy.
bluza Primark - pododna TUTAJ 
kurtka jeansowa - SheIn TUTAJ - podobne TUTAJ
półgolf - NEXT

Już kiedyś pokazywałam Wam efekty pracy z naszywkami (TUTAJ). Dziś nadal w kręgu naszywek ale tym razem tych bardziej kobiecych czyli hafty - koronkowe i kwiatowe. Postanowiłam przerobić szary nudny półgolf, zwykłą szarą bluzę i jeansową kurtkę. Mam już jedne jeansy z motywem kwiatowym (stylizacja TUTAJ) więc tym razem stawiam na górne części garderoby.
Na aukcjach internetowych aż roi się od przeróżnych gotowych do naszycia czy przyprasowania łatek i naszywek. Ja kupiłam swoje na AliExpress jeszcze w zeszłym roku ale dopiero znalazłam teraz czas by móc je naszyć. Wtedy też jeszcze nie wiedziałam na jakie elementy mojej garderoby trafią przeróbki ale wiedziałam, że na 'coś' je naszyję ;-) 
Bardzo spodobała mi się ta koronkowa naszywka z kołnierzem. Początkowo miałam odciąć tą stójkę ale znalazł się w mojej szafie zwykły szary półgolf, który dostałam od znajomej bo był na nią za ciasny ale nie chodziłam w nim bo nie przepadam za wzrorem w prążki. Wybór więc padł na niego i teraz razem z tym koronkowym motywem stanowią świetną parę.
Poza tym miałam kilka łatek kwiatowych w kolorze czerwonym i jedną niebieską. Tej niebieskiej jescze nie przeznaczyłam na żadne ubranie. Może powędruje na ubranie córki? Ale te czerwone wszystkie znalazły swoje miejsce. Część z nich była tylko do przyprasowania. Ale część niestety do przyszycia a to z kolei bardzo czasochłonne, żeby haft się nie odkształacał. W każdym razie efekt, szczególnie na denimowej kurtce jest powalający. 
Copyright © 2017 Other Than Pink