piątek, stycznia 20, 2017

20 padded coats czyli przegląd puchówek

Czy wyobrażacie sobie zimę bez puchówki? Zima bez kurtki puchowej to jak lato bez sandałów....Choć nie jest ona wyglądem super elegancka to przede wszystkim jest praktyczna bo nas chroni przed niskimi temperaturami i sypiącym śniegiem. Niestety nawet najpiękniejszy welniany płaszcz nie ochroni nas przed przemoknięciem od sypiacego gęstego śniegu. Co więcej- taki płaszcz suszy się bardzo dlugo. O wiele dłużej niż puchowa kurtka. 

Kurtki puchowe przede wszystkim mają być ciepłe więc co za tym idzie grube przez co nasze sylwetki często tracą talie i wizualnie dobierają kilogramów. Ale nie bójmy się ich. Pamiętajmy, żeby nie były ciasne bo to uwydatni wszystkie nasze krągłości w miejscach, których nie chcemy. Szczególnie te z paskami w talii - za ciasna kurtka ściśnięta w pasie będzie robić z nas bałwanka! Za to dobrze dobrany jej rozmiar ładnie zaznaczy talię.

Na szczęście ciągle mamy sezon wyprzedażowy i masę kurtek można kupić za połowę lub jescze mniej ceny początkowej. Jeśli Wasza obecna jest już zniszczona można się zaopatrzyć w coś na kolejną zimę. Albo jeśli dotychczas nie znalazłyście jeszcze dla siebie żadnej w dobrej cenie to mam dla Was aż 20 propozycji z tym część ciągle jest dostępna w ofercie wyprzedażowej. Wybrałam tylko te proste i klasyczne modele, które mogą posłużyć nam wiele sezonów i nie przeminą z modą. Zawsze będziemy w nich wyglądać dobrze.1 / 2 / 3 / 4

5 / 6 / 7 / 8


9 / 10 / 11 / 12


13 / 14 / 15 / 16 / 


17 / 18 / 19 / 20
Copyright © 2017 Other Than Pink