wtorek, września 06, 2016

Patch jeans and shirt - koszula i spodnie z naszywkami czyli modowe DIY #1

Witam Was już w nieco jesiennym nastroju. Wczoraj poczuliśmy prawdziwy przedsmak jesieni. Ciepła herbata i kocyk przed telewizorem...tak śmiało można by było spędzić wczorajsze przedpołudnie. Ja za to korzystając z drzemki mojej Małej i że pogoda nie pozwalała nam wyjść na spacer bo padało postanowiłam podziałać conieco w mojej garderobie. I tak narodził się mój pierwszy post z nowego cyklu "Modowe DIY czyli zrób to sam". 


Jak już kilkakrotnie Wam wspominałam lubię szyć i coś tam sobie też przerabiam z moich ubrań. Uszyłam dwie spódnice i też Wam pokażę je kiedyś tu na blogu (wiem - mówiłąm a nie pokazuję! ;-P). Doczekacie się ;-) Oprócz tego dużo frajdy sprawiają mi małe przeróbki ubrań dzięki czemu nadaję im nowy wygląd no i życie.

Dziś bardzo prosta ale jakże spektakularna przeróbka. Kilka dni temu pisałam Wam o modnych w tym sezonie naszywkach (TUTAJ) i że o wiele fajniej jest zrobić sobie taką koszulę czy spodnie samemu. Ja tak właśnie zrobiłam.


Kupiłam naszywki na chińskich stronach i ebay'u. Wszystkie były nie droższe niż 5zł. Można kupić taie, które się doszywa albo takie, które się przykleja żelazkiem. Ja kupiełam te drugie. Ale można je oczywiście obszyć dla pewności. 

Jak się je aplikuje? Łatwizna! Zwilżamy wewnętrzną stronę wodą, nakładamy na ubranie i prasujemy przez około 30sekund. Ja robiłam to trochę dłużej dla pewności. Potem przekręcamy ubranie na lewą stronę i jeszcze raz prasujemy na lewej stronie, żeby dobrze rozpuścić klej. I to wszystko! Jak Wam się podoba? :-)


Copyright © 2017 Other Than Pink