środa, września 21, 2016

Long cardigan + grey dress czyli strój dnia i sukienka z butami sportowymi

Czy zrobiliście w swojej szafie "międzysezonowy" przegląd? Nastała jesień i pora zrobić porządki...Na mnie też czekają. Zawsze warto przeglądnać po sezonie czy ubrania będą się nadawać na kolejny bo po co zajmować szafę jeśli okaże się później, że wiele ubrań nie nadaje się do noszenia. Poza tym warto też na nowo przepatrzeć ubrania na obecny sezon bo może coś już jest na nas za małe itp.

Otwierając szafę łapię się na tym, że najchętniej sięgam po odcienie niebieskiego, beże, biel i oczywiście ukochaną szarość. I tak na ogół rozprawiam się też ze swoją garderobą zostawiając te kolory, w których chodzę i zawsze  ze sobą łączę. Ale o tym będzie osobny post ;-)

Dziś proste połączenie w moich kolorach - beż, szarość, biel z czarnym akcentem. Ta sportowa sukienka dobrze wygląda ze szpilkami i ramoneską ale i ze sportowymi butami. Jesienią nie zabraknie dodatkowego okrycia a tu długi ciepły sweter z kapturem. Ciekawym dodatkiem jest tzw "nerka". Czy też lubicie taką alternatywę zamiast torebki?


sukienka - no name
kardigan - Zara
buty - stilli.pl
nerka - House

Copyright © 2017 Other Than Pink