niedziela, lipca 10, 2016

Night out outfit #1 - spódnica z koła, szary sweter i szpilki

Witajcie kochani! Jak już napewno zauważyliście na moim blogu więcej stylizacji jest casualowych. Mniej formalnych. Nawet look z marynarką, który uwielbiam, jest jednak przełamany jakimś sportowym elementem. Tak, smart casual jest mi najbliższy jeśli chodzi o styl. To też dlatego, że nie chcę Was bombardować prawie identycznymi stylizacjami czyli "marynarka PLUS" ;-) Staram się robić zdjęcia wtedy, kiedy zakładam coś innego. Choć i tak widzieliście już tu wiele marynarkowych propozycji!

Dziś propozycja wieczorowa. Może nie balowa ale spokojnie można w niej wyjść na kolację czy urodzinowe przyjęcie. Świetnie nadaje się też na niedzielne spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Piękna granatowa spódnica z koła. Długo przeze mnie poszukiwana. Świetnie się układa i ma długość w sam raz. Jeśli śledzicie mój profil na Instagramie to zapewne widzieliście, że ostatnio założyłam ją do pracy. A w bardziej casualowej wersji była kilka postów wcześniej tutaj na blogu.

Taki zestaw postanowiłam założyć, kiedy wybraliśmy się z moim ukochanym świętować siódmą rocznicę ślubu i właśnie zdjęcia powstały w drodze do restauracji :) Oczywiście nie mogło się obyć bez czerwonej szminki przy takiej okazji ;-)

spódnica - Mosquito
sweter - Zara
szpilki - Matalan
koronkowy top - H&M
torebka - TK Maxx

Copyright © 2017 Other Than Pink