poniedziałek, października 19, 2015

Dlaczego?

Dlaczego?

   Tak, sama się dziwie, ze znów mi to przeszło przez myśl...ale jest to już moje drugie podejście do bloga. Parę lat temu tez o tym myślałam...ba! nawet zaczęłam ale jakoś zabrakło czasu i chęci do kontynuacji. No cóż, mam nadzieję, że tym razem wytrwam bo myślę że jestem lepiej zorganizowana (tak, dzieci zdecydowanie uczą lepszej organizacji!).


 Będzie to głównie blog o modzie, wiec od czasu do czasu znajda się tu zdjęcia moich pomysłów na "wyjściówki", które zakładałam.
Nie będzie to blog kulinarny, choć od czasu do czasu podzielę się z Wami zdjęciem potrawy którą mi smakowała bądź sama ugotowałam.
Nie będzie to blog "matkowy" choć nie zaprzeczam, ze być może kiedyś podzielę się z Wami moim doświadczeniem z dzieciakami bo mam ich 2 sztuki ;-) Ale nie będę na pewno udzielać rad na temat wychowywania bo to nie moja specjalność ;-)
Dziennik to też nie będzie czy pamiętnik...ale po prostu moje spojrzenie na świat mody i codzienność! Z lekkim dodatkiem jedzenia (bo jestem obżarciuchem), książek (bo uwielbiam czytać) i takich tam innych.

Mam tylko nadzieję, że znajdą się osoby, które polubią ten blog i podziela mój światopogląd!

Do zobaczenia na blogu lub Instagramie!

Miłego dnia! Taka piękną mamy jesień!Copyright © 2017 Other Than Pink