Coś na weekendowe wyjścia...albo po prostu na letnie imprezy.
Koncert? Też może być powodem by wskoczyć w ten zestaw.
Mój wybór z randki z mężem, ale gdybym wybierała się na przykład na koncert z przyjemnością powtórzyłabym ten zestaw.
Mini sukienka w bardzo dziewczęcy, kwiatowy wzór a do niej kowbojki do kolan. Baaaardzo spodobało mi się to połączenie wiec myślę, że latem jeszcze się tu pojawi ;) A na wierzch, na wieczorne chłody marynarka. Najlepiej oversizowa :) No i kapelusz! Chyba dawno tu niewidziany ;) Ale od razu wpadł mi do głowy wybierając kowbojki ;)
.jpg)










