czwartek, lutego 09, 2023

Spring shoes preview czyli trendy na wiosnę

Nie wiem jak Wy ale ja czuję wiosnę. Mimo tych przymrozków porannych, mimo temperatury ponownie niewiele wyżej na plusie. I słońce i nawet śpiew ptaków są już inne. To też dodatkowo napawa optymizmem.

Przegrzebuję czeluścia szafy, sortuję, wyrzucam, sprzedaję i generalnie jak co sezon przeglądam czy mi niczego nie brakuje. 

Obojętnie co przyniesie wiosna "modowo" ja mam swoich faworytów w obuwiu już od dawna. Co więcej - moje wybory to tak naprawdę obuwie "całoroczne" bo z racji ich formy może nam spokojnie służyć o każdej porze roku. 

Na co stawiam w tym sezonie? Niewiele się zmienia,  o ile wogóle cokolwiek się różni od porzednich... Buty na ciężkiej podeszwie - na codzień ale i do pracy czy na wieczorne wyjście. Dopełnieniem tej dosyć krótkiej listy są bardzo kobiece szpilki.

To tak naprawdę wpisuje się idealnie w uliczne czy sieciówkowe trendy. I jeśli zerkamy już na wiosenne nowości w sklepach to wszystkie opierają się na 5 formach obuwia więc jeśli czegoś szukacie dla siebie to przygotowałam dla Was małe podsumowanie:

LOAFERSY 

karmelowe CCC / na słupku Casu / czarne ze spinką CzasNaButy / czarne Zara / beżowe CzasNaButy


BROGSY

beżowe CCC / białe z czarną podeszwą BORN2BE / klasyczne DrMartens / kremowe WOJAS / lakierowane H&M


SNEAKERSY NA PLATFORMIE

New Balance / Converse / białe z kolorowymi przeszyciami CzasNaButy / z niebieskimi detalami CCC / białe Pull&Bear / beżowe Deezee


SZPILKI

cieliste CCC / karmelowe z imitacji zamszu CzasNaButy / czarne Zara / w panterkę MANGO / z zapiętkiem H&M


OBCASY NA PLATFORMIE 

Born2Be / błękitne Raid / zamszowe NewLook / beżowe Renee / fioletowe Stradivarius 

Copyright © 2017 Other Than Pink