czwartek, listopada 11, 2021

Tweedowa marynarka i skórzane spodnie

Nie wiem jak Wy ale ja już totalnie czuję klimat świąt! Spokojnie, nie pojawią się tu światełka, choinki itp jeszcze teraz ale w głowie mi kręci się prawie wszystko wokół tego pięknego czasu!

Powoli, pewnie z końcem listopada, zaczną pojawiać się tu na blogu bardziej okolicznościowe czy wyjściowe zestawy bo i będzie więcej okazji do wskoczenia w coś wyjątkowego. A co za tym idzie i okazje do zdjęć ;-)

Dzisiejszy zestaw, z jednej z ostatnich niedzieli, nieco kojarzy mi się właśnie z nadchodzącym świątecznym okresem. I to chyba dzięki tej pięknej marynarce. Jest przeznaczona jednak na chłodniejsze sezony ze względu na materiał i formę. Jest dosyć ciężka i duża czyli ciepła i mieści spory sweter jeśli jest taka potrzeba. 

Ale to jej wzór i kolor łączy ją ze świętami. W każdym razie w moim odczuciu.

Zestaw tak naprawdę na wiele okazji bo i do pracy i na wieczorne wyjście czy spotkania z bliskimi. Subtelna forma kowbojek daje optyczne złudzenie szpilek a do tego wygrywa wygodą. Za to spodnie z imitacji skóry z wysokim stanem i wiązaniem w pasie ożywiły całość. Taki mały "twist" w klasyce ;-)

marynarka  - Stradivarius 
spodnie - New Look 
sweter, botki & torebka - Zara


Copyright © 2017 Other Than Pink