środa, listopada 24, 2021

Xmas gift guide czyli pomysły na prezenty na Secret Santa (w pracy)

Miesiąc do świąt oznacza dla mnie pakowanie ostatnich prezentów oraz czas na pierwsze, typowo świąteczne posty na blogu.

Jak co roku, najpierw przychodzę do Was z "prezentownikiem" czyli kilkoma pomysłami na świąteczne podarunki. W tym roku może nieco w innej formie bo postanowiłam dodać również te na tzw. firmową Wigilię. 

Może nie każdy ma okazję na świętowanie także w pracy ale u nas jest to coroczna tradycja i wtedy też dajemy sobie drobne upominki. 

A wszystko za sprawa tzw. Secret Santa gdzie losujemy między sobą osoby, którym mamy sprawić prezent ale żadna z osób nie powinna wiedzieć przez kogo jest obdarowywana. 

I to od tej listy zaczynam mój świąteczny cykl bo to te najpierw rozdajemy. Jestem ciekawa,  czy znajdziecie tu jakieś podpowiedzi dla siebie?

1. kubek z dowolnym napisem od NADZWYCZAJNIE.PL / 2. planner PUKKALIFESTYLE.COM / 3. karta podarunkowa do kina CINEMA CITY / 4. bambusowy lunchbox LUMAGADZETY / 5. zestaw świec zapachowych Yankee Candle EMPIK / 6. zestaw piśmienniczy na PAPIERNICZY.PL / 7. książka kucharska "Nowoczesna Kuchnia Polska" Daria Ładocha na TANIAKSIĄŻKA.PL / 8. butelki na wodę HEBE / 9. zestaw skarpetek męskich i damskich CRAZYSHOP / 10. etui na długopisy EMPIK / 11. shoperka bawełniana z nadrukiem MURRANO.PL

Copyright © 2017 Other Than Pink