sobota, marca 28, 2020

Wiosenne pastele - 2 duety i 4 zestawy czyli jak w "podomce" wyjść na miasto

Każdy z nas ma swoją ulubioną "podomkę"...  Coś co ubieramy zostając w domu czy na przykład w co się przebieramy przychodząc z pracy itp...


Mój domowy duet to jeansy ze swetrem czy bluzą. Ale na weekend zawsze zakładam coś bardziej "odświętnego". Poza tym niedziela to dla naszej całej rodzinki szczególny dzień więc tak jak mnie uczono od małego, że i my mamy odświętnie wyglądać tak do dziś tą tradycję podtrzymujemy. 

Obojętnie czy gdzieś wychodzimy czy zostajemy w ten dzień w domu również dzieciaki pamiętają, żeby założyć coś bardziej "wizytowego". Nawet teraz kiedy siedzimy tylko w domach.

A po jakie zestawy sięgam na domową niedzielę?

Oczywiście marynarka nie jest tu potrzebna ;-) Ale spodnie od garnituru dlaczego nie czy spódnica? Mogłabym dołożyć koszulę ale jako, że nie są przeze mnie jakoś szczególnie lubiane to miękki sweter czy cienki golf również dobrze się sprawdzają. 

Chciałam Wam dziś pokazać zestawy, które są weekendowymi "podomkami" ale i bazami do wyjścia. Nie musimy się "przebierać" chcąc wyjść z domu. Wystarczy dorzucić coś na wierzch, założyć buty i tak zwany strój po domu może być też stylizacją na miasto, na zakupy, wyjście z przyjaciółką na kawę czy na spacer. A jak wiosna to i kolory więc skusiłam się na pastele :) 

1. SWETER + SPÓDNICA MINI po domu

sweter - ZARA

spódnica - ZARA

SWETER + SPÓDNICA MINI + MARYNARKA + BOTKI na miasto


2. SWETER + SPODNIE W KANT po domu 
sweter & spodnie - ZARA (stara kolekcja)

SWETER + SPODNIE W KANT + KURTKA JEANSOWA + BUTY typu DERBY

Copyright © 2017 Other Than Pink