wtorek, marca 05, 2019

Trends alert - ozdoby do włosów

Dodatki...
Przyznam szczerze, że jeszcze niedawno, kiedy robiłam zakupy, to zwykle widniały dopiero na samym końcu mojej listy albo nie było ich wcale. 

Torebka? Na ogół przypadek, bo akurat jakiś model wpadł mi w oko. Apaszka? Dopiero jeśli zauważyłam, że w sumie w chłodniejsze dni dobrze byłoby czymś okręcić szyję w pracy. Czapka? Tylko jak zniszczyła mi się poprzednia.

Ale od niedawna pomalutku uzupełniam te braki. Ciekawy dodatek potrafi całkowicie odmienić charakter stylizacji dlatego do mojej zakupowej listy dołączyły również akcesoria do włosów, bo tych nie mam wcale! Łatwo zauważyć, że od jakiegoś czasu przeżywają istny renesans. Przypominają mi się czasy kiedy mama zawiązywała mi na kucyku aksamitną wstążkę albo podpinała włosy kilkoma spinkami, jedną po drugiej. 

Takie detale dodają również delikatności i dziewczęcego wdzięku naszej stylizacji i każdy nawet najprostszy zestaw od razu nabiera lekkości. 

A Wy znalazłyście swój ulubiony dodatek do włosów?


1. spinka SHEIN / 2. aksamitna kokarda STRADIVARIUS / 3. opaska w grochy RESERVED / 4. gumka w panterkę NEW LOOK / 5. spinki ZARA / 6. komplet wstążek na gumkach SHEIN / 7.  wstążki do włosów H&M / 8. gumka z kokardą w panterkę STRADIVARIUS / 9. gumka z apaszką SHEIN / 10.  spinki NEW LOOK 
Copyright © 2017 Other Than Pink