piątek, marca 03, 2017

Wellies and raincoat czyli sezon na deszcz

Sezony przejściowe zmuszają nas do zakładania na siebie bardzo często wielu niepotrzebnych ubrań. Choć bardzo lubię warstwy to na przedwiośniu ciężko trafić w odpowiedni zestaw. Bo albo będzie nam za zimno lub za ciepło. Jedno jest pewne - przedwiośnie to sezon deszczu, przymrozków, przelotnych opadów śniegu lub śniegu z deszczem czyli plucha na całego. Warto zaopatrzyć się w kalosze czy nieprzemakalny płaszcz, który nie tylko będzie chronił przed deszczem ale i ocieplał.

Nie musi to być foliowa peleryna, która kojarzy się nam głównie z okresem dzieciństwa i wycieczkami szkolnymi. Ciepła przeciwdeszczowa kurtka będzie dobrze wyglądać nie tylko podczas deszczu ale w zwykłych codziennych stylizacjach. Prosty krój będzie pasował do wielu ubrań jako alternatywa dla trencza czy ramoneski. Przyznam, że najbardziej podobają mi się te jasnobłekitne lub żółte. A Wam która najbardziej się podoba?

1. Zara TUTAJ / 2. Mango TUTAJ / 3. H&M TUTAJ / 4. New Look TUTAJ / 5. New Look TUTAJ / 6. Renee TUTAJ / 7. Renee TUTAJ / 8. André na Zalando TUTAJ / 9. Tom Joule na Zalando TUTAJ / 10. Hunter na Answear TUTAJ

Copyright © 2017 Other Than Pink