piątek, lutego 10, 2017

Valentine's Day czyli walentynkowe stylizacje

Czy obchodzicie Walentynki? My tak. I chociaż słyszę wokoło, że to komercja i że kocha się cały rok a nie tylko w ten dzień to zawsze nie mogę się doczekać tego wieczoru. Szczególnie teraz kiedy mając dzieci trudniej nam wyjść wieczorami samemu. I tak - to prawda, że nie trzeba czekać na ten szczególny dzień, żeby okazywać sobie uczucia ale w tym dniu zawsze mamy dłuższy wspólny wieczór niż zwykle. Ma być wyjątkowo. Więc i wyjątkowe ubranie.

Jeśli i Wy też się gdzieś wybieracie tego wieczoru mam dla Was kilka propozycji wieczorowych stylizacji. Ale równie dobrze będą się nadawać na każdy inny randkowy wieczór ;-)

Bazowałam na 3 elementach do wyboru - spodnie (eleganckie - w tym sezonie szczególnie popularne te z szerokimi nogawkami), czarna spódnica (ołówkowa do kolan lub jak ktoś woli ta o długości mini) i niezbędna 'mała czarna' (wersja bardziej sexy i ta dla bardziej wysublimowana). Postawiłam na te elemanty jako bazę bo sądzę, że każda z nas może znaleźć choćby jeden w swojej szafie. Potrzebujemy tylko kilku dodatków lub podobnych elementów z własnej garderoby.

1TUTAJ / TUTAJ / 3 TUTAJ / 4 TUTAJ / 5 TUTAJ / 6 TUTAJ / 7 TUTAJ / 9 TUTAJ / 10 TUTAJTUTAJ / 2 TUTAJ / 3 TUTAJ / 4 TUTAJ i TUTAJ / 5 TUTAJ / 6 TUTAJ / 7 TUTAJ1 TUTAJ  / 2 TUTAJ / 3 TUTAJ / 4 TUTAJ / 5 TUTAJ / 6 TUTAJ / 7 TUTAJ / 8 TUTAJ / 9 TUTAJ / 10 TUTAJ
Copyright © 2017 Other Than Pink