poniedziałek, stycznia 02, 2017

2016 outfit summary czyli stylizacje, które najbardziej się Wam podobały

Rok 2016 był dla mnie rokiem kilku zmian. Poza tymi najważniejszymi prywatnymi nie obyło się bez tych modowych czy wizualnych.  Można to zobaczyć na zdjęciach moich stylizacji miesiąc po miesiącu. Ciągle szukam ale coraz łatwiej mi odnaleźć wspólny mianownik ubrań, które mam w szafie. I powiem szczerze, że kilka stylizacji tutaj na blogu pewnie drugi raz bym nie zamieściła a raczej nie założyłabym drugi raz tego połaczenia. Dobra lekcja. Na szczęście jest ich tylko kilka. Wtedy wydawało mi się, że to jest to wychodząc z domu w takim czy innym zestawieniu. Teraz wiem, że nie do końca dobrze się w tym czułam czy wyglądałam. Nawet głupia fryzura się zmieniła - z nieujarzmionych długich gęstych włosów zostały tylko zdjęcia i teraz wiem, że długośc do ramion jest dla mnie lepsza pod każdym względem. Choćby praktycznym.

Analizując posty z zeszłego roku stylizacji było dwa razy wiecej niż jest w dzisiejszym podsumowaniu ale wybrałam tylko te, które Wam się najbardziej podobały pod iloścą odwiedzin oraz w których najlepiej się czułam. Łatwo zauważyć, że spodnie, paski, marynarki i płaszcze zdecydowanie wygrywają ze spódnicami czy sukienkami. No i to cała prawda o mnie- tak jak kiedyś wspominałam, w tym najlepiej się czuję. Tego najwięcej w mojej garderobie. 

Zostawiam Was ze zdjęciami - jeśli jesteście ciekawi detali tych stylizacji to wystarczy jak wejdziecie w zakładkę "STRÓJ DNIA" w górnym menu na głównej stronie mojego bloga lub klikniecie "strój dnia" w tagach na dole strony albo po prostu w wyszukiwarce na stronie głównej wpiszecie słowo kluczowe np strój dnia lub sukienka itp :-) 

Bardzo dziękuję Wam za pierwszy wspólny rok tutaj na blogu i na Instagramie :-) dziękuję za zaufanie i za to że coraz częściej tu zaglądacie i jest Was coraz więcej. Niech ten rok będzie zdrowy i pomyślny pod każdym względem:-* buziak


Copyright © 2017 Other Than Pink