poniedziałek, czerwca 20, 2016

Clotify outfit ideas czyli jakie stylizacje powstały w aplikacji Clotify

W jednym z ostatnich moich postów (tutaj) pokazywałam Wam bardzo pożyteczną aplikację jaką jest Clotify. Dzięki niej możemy stworzyć wirtualną garderobę z własnymi ubraniami i dodatkami.

Codziennie dodaję do swojej kilka ubrań bo budowanie bazy zabiera trochę czasu. Staram się używać oryginalnych zdjęć ze stron internetowych gdzie kupowałam te ubrania a jeśli były kupione już dawno to i tak je googl'uję i mogę je znaleźć w jakichś archiwach internetowych.

Tworzę sobie tam też dla własnego użytku stylizacje, które mogę wykorzystać rankiem gdy wybieram się z domu. Powstało ich tam już bardzo dużo i codziennie tworzę nowe tylko z własnych ubrań. Pomyślałam, że od czasu do czasu mogę Wam pokazać jakie stylizacje powstały i może któraś  z nich będzie inspiracją do Waszych codziennych look'ów.

Niektóre z nich już widzieliście na blogu a niektóre pokażę Wam w na zdjęciach wkrótce co nie znaczy, że wszystkie bo zakładam wcześniej ułożony look z aplikacji ale nie znaczy, że nadarzy się okazja do zdjęć ;-)

Pozdrawiam i zachęcam do pobrania tej aplikacji. Buziaki:-*1.

2.

3.


4.


5.


6.


7.

8.


9.


10.


Copyright © 2017 Other Than Pink