czwartek, stycznia 28, 2016

New in! (czyli nowy sezon plus wyprzedaże cz.2)

Ostatnie 2 miesiące były dla mnie bardzo owocne jeżeli chodzi o uzupełnianie garderoby. Głównie polowałam na wyprzedażach ale trafiło mi się również kilka złotek z nowej wiosennej kolekcji. 

Obiecałam kilka tygodni temu, że pokaże jeszcze co upolowalam na wyprzedażach internetowych. Jeśli jesteście ciekawe zerknijcie na zdjęcia poniżej ;-)

Sezon WIOSNA / LATO 2016

Tak, obiecywalam sobie, że 3 pary z imitacji skóry mi wystarczy. Ale te skradły moje serce. I mogłabym je nosić non stop!:-)
Idealne jeansy z przetarciami. Zawsze chciałam takie mieć- mam szare z drobnymi i czarne z dużymi dziurami na kolanach. Jednak niebieskie wyglądają najlepiej i świetnie leżą!

jeansy - Zara (tutaj)
czarne spodnie - Zara (tutaj)
......
Zara (tutaj)
Piękna prosta jasnożółta sukienka. To jest mój ulubiony krój jeśli chodzi o sukienki. Jak już kiedyś wspominałam zdecydowanie wolę spodnie ale jeżeli się pokusze o jakaś sukienke najchętniej wybieram prosty krój bez podkreślenia talii. A tą kupiłam już z myślą o wiośnie czy lecie bo w momencie kiedy zacznie się robić ciepło zwykle już nie ma całej rozmiarówki.
......
Zara (tutaj)
Tak jakbym miała tylko 2;-) Cudowny oversizowy blazer. Kocham kocham kocham!!!! Szary, dłuższy i mniej formalny. Zdecydowanie już jeden z ulubionych.

......
T-shirt "so.minimal" - nie posiada sklepu stacjonarnego ani internetowego ale mozna zamawiac przez ich profil na Facebooku i Instagramie
......

cz.2 wyprzedazy swiatecznych ZIMA 2015
Lekka i krótka kurtka typu "parka" kupiona za 99zl. 


Stradivarius
......
Świetny dłuższy coatigan. Dosyć ciepły więc mogę go zakładać również w zimie gdy temperatura nas troszkę bardziej rozpieszcza. Kupiony za 129zl


Stradivarius
......


szaliki z Zary 

Wiem, trochę tego było ale nie spodziewam się już tak dużych zakupów w najbliższym czasie bo te "pozatykały " prawie wszystkie moje braki. Jest jeszcze coś, co zakupiłam ale o tym osobny post. Zdecydowanie było to coś co każda z nas musi mieć w swojej szafie! ;-)

A czy Wy planujecie jakieś zakupy? Jaki był Wasz najlepszy łup z wyprzedaży?:)

Copyright © 2017 Other Than Pink