czwartek, stycznia 21, 2016

Biżuteria nie-biżuteria

Niezmiernie mnie cieszy fakt, iż od paru sezonów dużą popularnością cieszą się broszki. Związane jest to oczywiście z moją słabością i miłością do marynarek. Nie oznacza to jednak, że zakładam je tylko do marynarek ale oczywiście na nich wyglądają one najszlachetniej.Posiadam tylko dwie ale jest to zdecydowanie wystarczająco. Nie chcę aby któraś leżała nieużywana.

marynarka - Zara
koszula - Mango

marynarka - Next (www.next.co.uk)
golf - Zara

spodnie - Mango
koszua - Zara
oversizowy cardigan - New Look

golf - Zara
spodnie - H&M

Niestety niesprawiedliwie broszki są kojarzone głównie ze starszymi kobietami i naszymi babciami a przecież mogą je nosić kobiety w każdym wieku tylko trzeba je odpowiednio dobrać do stroju i osobowości by wyglądały ciekawie, zalotnie i szykownie.

Broszka to specyficzny rodzaj biżuterii. Nie możemy zakładać jej razem z naszyjnikami czy wisiorkami. Musimy pamiętać, że nasz strój będzie przeciążony jeśli zdecydujemy się na połączenie wisiorka z broszka. Zdecydowanie lepiej będzie wyglądała sama broszka lub sam naszyjnik. Zakładając samą broszkę pięknie ją wyeksponujemy i to ona będzie naszą główną ozdobą i przyciągnie wzrok.

A czy Wy jesteście fankami tego rodzaju bizuterii?
1. Motyl - Apart, 199zl (tutaj) / 2. Liść - W.Kruk, 199zl (tutaj) / 3. Skarabeusz- DaWanda, 205zl (tutaj) / 4. Drzewo - DaWanda, 35zl (tutaj) / 5. Sowa - Tesco £11 (było £17), (tutaj) / 6. Kolorowe drzewko - Tesco £15.65 (było £22) (tutaj) / 7. Agrafka - By Dziubeka 46.80zl (było 54zl) (tutaj) / 8. Ważka- By Dziubeka 75.60zl (było 84zl) (tutaj) / 9. Liście - By Dziubeka 75.60zl (było 84zl) (tutaj)
Copyright © 2017 Other Than Pink