wtorek, listopada 22, 2022

Xmas gift guide 2022 - "stocking fillers" czyli PREZENTOWNIK i pomysły na drobne prezenty na mikołajki i Secret Santa (w pracy)

 

PREZENTOWNIK czyli zaczynamy ten najfajnieszy czas w roku, rownież tu na blogu!

Jeśli zaglądacie tu dłużej to wiecie, że co roku na kilka tygodni do Wigilii ruszam z serią świątecznych postów. 

Znajdziecie tu inspiracje odświętnych stylizacji ale także "prezentowniki". I to do tych drugich tradycyjnie zaczynam. Dlaczego tak wcześnie? Bo uważam,  że zakupy na ostatnią chwile nigdy nie są przyjemne więc te kilka tygodni to dobry czas by sobie wszystko rozplanować. Choć ja i tak zaczynam prezenty kupować jeszcze latem :) Poza tym mając pomysły na podarunki i na horyzoncie Black Friday można dodatkowo złapać dobre obniżki i zaoszczędzić. 

Na początek mam dla Was propozycje drobnych upominków,  które często są poszukiwane na przykład na Mikołaja. U nas to tak wygląda, że na Mikołajki mamy tylko drobnostkę "do Skarpety ", w ramach podtrzymywania tradycji a na Wigilię ten powiedzmy "prawdziwy" prezent. 

Oprócz tego w pracy również dajemy sobie drobne upominki więc okazji do obdarowywania jest więcej i również z różnej półki cenowej. A że Mikołajki czy takie firmowe Wigilie są o wiele wcześniej w grudniu to i stąd ten pierwszy temat. Może i Wam podsunę jakiś pomysł? ;-)

mini zestaw herbat TEEKANNE / kolekcja herbat VITAX / kubki z zaparzaczem PEPCO / karta podarunkowa ROSSMAN / mieszanka mini czekoladek MILKA / zestaw kaw smakowych EMPIK / kalendarz SINSAY / podajnik na karteczki samoprzylepne ALLEGRO / mini świeca YANKEE CANDLE  


skarpetki PEPCO / notatnik z inicjałami ALLEGRO / etui na telefon SINSAY / rajstopy GABRIELLA / książka 'Mentalista' TANIA KSIĄŻKA / 'Godzina zagubionych słów' BONITO / karty do gry z rysunkami Andrzeja Mleczki MDR / krawat świąteczny SINSAY /drewniany zestaw piśmienniczy REGALO / lampeczki SINSAY 

Copyright © 2017 Other Than Pink