środa, kwietnia 29, 2020

Millennial or Melodramatic Purple? Czyli wiosenny przegląd sieciówek

Chyba się ze mną zgodzicie, że tej wiosny rządzi lila! Tak jak zeszłoroczna należała do mięty tak teraz wszędzie natrafić można na ubrania i dodatki w tym kolorze...
No właśnie! Jakim?

Lila, wrzosowy czy wybielony fiolet? Świat mody określa go Millennial Purple ale i Melodramatic Purple

Jak mogliście zobaczyć w moim ostatnim poście TUTAJ nie oparłam się temu kolorowi i mam Wam do pokazania wkróce jeszcze kilka innych liliwych perełek, które trafiły do mojej szafy tej wiosny.

Przeglądając ostatnio wiosenne nowości z ogromną przyjemnością przygotowałam dla Was małe podsumownaie co w sieciówkach liliowego 'piszczy'. I na prawdę - wybór jest zdumiewający! Może i Wam coś wpadnie w oko? Pokusiłam się również i o inspiracje wnętrzarskie ;-) 
Miłego przeglądania Wam życzę <3

P.S. Nawet nie wiecie ile radości sprawia mi zawsze przygotowywanie dla Was tego typu postów! Przegląd sieciówek czy to posty z różnymi opcjami zestawów w jednej tematyce... Mogę buszować po sieciówkach i odkrywać 'nieznane' ;-) A potem część moich modowych pomysłów 'przelać' na bloga. Bo niestety nigdy nie udałoby mi się pokazać Wam wszystkiego w postach ze 'strojem dnia'.

I cieszę się, że ciągle tu zaglądacie bo dzięki temu mam dla kogo tworzyć :-) A czasem nawet i Was zainspirować :-)ZARASHEINH&MMANGO&OTHER STORIESSTRADIVARIUSMOHITORESERVEDDO DOMU
Copyright © 2017 Other Than Pink