piątek, lutego 24, 2017

Dress like a star #7 czyli stylowa Małgorzata Kożuchowska

Nie wiem jak to się stało, że w cyklu, który tu prowadzę o stylu gwiazd jeszcze nie pisałam o mojej ulubionej aktorce. Przyszła pora na przyjrzenie się stylowi Małgorzaty Kożuchowskiej. Chyba już od zawsze była to moja ulubiona polska aktorka. Od wielu lat niezmienna w swoich przekoanniach ale i stylu! Niejednokrotnie ogłaszana ikoną stylu cudownie eksperymentuje z modą. Odważna ale i subtelna.Idealna.

Rzadko fotografowana prywatnie więc i casualowo. Częściej podczas wielkich wyjść ale zawsze nienagannie ubrana. Perfekcjonistka w każdym detalu. Można łatwo zauważyć, że lubi eleganckie stylizacje z pazurem. W każdej stylizacji jeden detal przyciąga wzrok - na przykład brokatowe szpilki do stonowanej całości czy głęboko wycięty dekolt na plecach. Choć niektóre z jej kreacji byłyby dla mnie zbyt odważne to Małgosia wygląda w nich idealnie. Nie brakuje jej odwagi ale i konsekwencji w tym co zakłada.
Jeśli i Wam podoba się jej styl to mam Was przygotowanych kilka podobnych dziennych zestawów:

1. top TUTAJ / 2. spódnica TUTAJ / 3. torebka TUTAJ / 4. okulary TUTAJ  / 5. długi płaszcz TUTAJ  / 6. kozaki TUTAJ


1. bluza TUTAJ 2. spodnie z imitacji skóry TUTAJ 3. kurtka puchowa TUTAJ 4. szal TUTAJ 5. torba typu 'shopper' TUTAJ / 6. trapery TUTAJ



1. biały płaszcz TUTAJ / 2. brokatowe szpilki TUTAJ / 3. torebka TUTAJ / 4. top TUTAJ / 5. metaliczne spodnie TUTAJ
Copyright © 2017 Other Than Pink