środa, października 12, 2016

Denim jacket + Mango lace up jeans czyli lekki jesienny strój dnia

Nawiązując do (nadal obowiązujących w tym sezonie) trendów czyli wiązań chciałam Wam pokazać już dosyć "zużyty" element mojej garderoby czyli czarne jeansy 7/8 z wiązaniem z Mango. W tym roku były naprawdę jednymi z najczęsciej zakładanych spodni. I to chyba taki mini pożegnalny strój dnia z nimi bo mamy jesień, blisko nam do zimy a ich długość oraz ażurowe nogawki nie za bardzo kojarzą mi się z "wystarczająco" ciepłym outfitem.

 Chciałam Wam tylko powiedzieć, że nauczyłam się w wielu przypadkach, że jeśli długo się nad czymś zastanawiam to albo mi to sprzątną sprzed nosa i nie kupię albo jak kupię to okazuje się, że był to strzał w 10! I chętnie to zakładam. Szybkie czy przypadkowe zakupy częsciej stawały się w przeszłości nietrafione. Ale to też się na szczęście zmieniło ;-) W każdym te jeansy zaliczam do dobrze przemyślanych ale i udanych zakupów!!!!! Widzieliście już kilka oufitów z nimi - np TUTAJ czy TUTAJ.

Jesienna aura funduje nam troszkę przeplataną pogodę ale kiedy słońce tylko wygląda zza chmur staram się jeszcze cieszyć tą "lżejszą" częścią garderoby. I wiem, że takich dni nie będzie nam jeszcze brakować. Taka to właśnie dzisiejsza propozycja - skoro jesień to i sweter ale spodnie jeszcze przed kostkę. Taka wersja na cieplejsze dni. Dla zmaźluchów dodatkowo szalik i kurtka jeansowa. Co Wy na to?


jeansy - Mango
sweter & torebka - Zara
kurtka - New Look
buty, szlik & okulary - Next
Copyright © 2017 Other Than Pink